REZERWACJA WIZYTY
Poradnik - Typy figur - Ksenia Nauti Wedding fahion brand
17343
post-template-default,single,single-post,postid-17343,single-format-standard,eltd-core-1.1.1,audrey-ver-1.5,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-right,eltd-header-divided,eltd-sticky-header-on-scroll-down-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-default,eltd-,eltd-fullscreen-search eltd-search-fade,eltd-side-menu-slide-from-right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive

Blog

Ksenia Nauti Wedding fahion brand / Porady  / Poradnik – Typy figur
blog-typy-figur-img-1-poradnik

Poradnik – Typy figur

Aby twój wybór sukni ślubnej był odpowiedni, warto znać typ swojej figury. W tym pomoże ten mały poradnik.

Zapraszamy w fascynującą podróż po pięknych sukniach ślubnych!

Uważaj jednak na swój czas.  😉

 

FIGURA GRUSZKI

blog-typy-figur-img-4

Zaletą tego typu ciała jest to, że przy odpowiednim stylu można stworzyć iluzję figury klepsydry. Masz wąskie ramiona i szerokie biodra. Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć równowagę. Świetnie wyglądają sukienki, które dodają wyrazistości górnej części ciała. Owalny dekolt lub dekolt w łódkę równoważą twoje pośladki.

 

ODWRÓCONY TRÓJKĄT

blog-typy-figur-img-3

Odwrócony trójkąt jest najbardziej atletycznym typem ciała. Musisz pamiętać, aby dodać kontury biodrom, a tym samym skupić się na budowaniu równowagi. Sukienki z odwróconym dekoltem w kształcie litery V pasuje do twojego ciała. Upewnij się, że górna część sukienki nie ma wielu warstw, ponieważ ich nie potrzebuje.

 

FIGURA PROSTOKĄT

blog typy figur img 6

Ciało o prostokątnym kształcie jest zwykle dobrze wyważone od ramion do bioder. Twoje ręce i nogi są twoim atutem. Więc skup się na poprawie tego. Wygląda jak kształt klepsydry bez określonej linii talii. Wybierz spódnice w kształcie litery A, sukienki podkreślające pośladki, i dekolte, które dodają miazgę górnej części ciała.

 

FIGURA JABŁKO

blog-typy-figur-img-5

Ponieważ większość ciężaru znajduje się powyżej bioder, środkowa część ciała z minimalną talią wydaje się cięższa niż reszta ciała. Więc pomysł polega na to, aby odwrócić uwagę od tej części ciała i podkreślić swoje mocne strony. Dlatego musisz obnosić nogi, lub nosić sukienkę z dekoltem w kształcie litery V lub głębokim dekoltem w kształcie litery V, tworząc iluzję wydłużonego tułowia. Jeżeli wolisz obcisłe formy, wybierz sukienkę z miękkiego materiału z drapowaniem. Drapowanie, szczypanki, woda, zakładki to elementy sukienki, które będą maskowały Twój brzuszek, a jednocześnie zarysują kształt klepsydry.

 

FIGURA KLEPSYDRA

blog-typy-figur-img-2

Ponieważ masz dobrze wyważoną sylwetkę, Twoje sukienki również powinny być takie same. Sukienka powinna dobrze siedzieć na właściwych zakrętach i powtarzać kontury. Wykorzystaj maksymalnie swoje ciało, ponieważ nie wszyscy go mają! Dekolt pomoże Ci pokazać górną część ciała. Aby podkreślić talię, noś pasek na naturalnej linii talii lub poniżej pępka, tak czy inaczej, wygląda tylko świetnie. Sukienki litery A lub podobny krój zadbają o dolnej części ciała i, oczywiście, obcisłe sukienki to twoje, więc czemu nie?

 

Sukienka Twoich marzeń czeka na CiebieSkontaktuj się ze nami, aby poznać ceny!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.