REZERWACJA WIZYTY
Sylwetki sukienki - Syrenka - Ksenia Nauti Wedding fahion brand
17403
post-template-default,single,single-post,postid-17403,single-format-standard,eltd-core-1.1.1,audrey-ver-1.5,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-right,eltd-header-divided,eltd-sticky-header-on-scroll-down-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-default,eltd-,eltd-fullscreen-search eltd-search-fade,eltd-side-menu-slide-from-right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive

Blog

Ksenia Nauti Wedding fahion brand / Porady  / Sylwetki sukienki – Syrenka
blog-syrenka-img-1

Sylwetki sukienki – Syrenka

blog-syrenka-img-2
Suknia ślubna z sylwetką syrenki jest seksowna, elegancka, przyciąga wzrok mężczyzn, ale także zazdrosne spojrzenia kobiet, ponieważ istnieje opinia, że sukienka syrenki jest dla właścicieli dobrej figury, a w tym jest racja.
blog-syrenka-img-7
Ale! Nie wszyscy wiedzą, że dla sylwetki syrenki odpowedni jest również typ figury gruszki.
Dzięki umiejętnej pracy projektanta możliwe poprawnie zrównoważyć dół i górę sukienki.
I rzeczywiście, jeśli masz figurę klepsydry, nie byłoby całkowicie poprawne, aby nie skorzystać z tego w swoim najważniejszym dniu w życiu.
blog-syrenka-img-4
Niektórzy styliści mówią, że styl “syrenki” jest nowoczesny. Ale wzmianki o nim pojawiły się jeszcze w epokę wiktoriańską, kiedy sukienka przylegała do sylwetki dziewczyny do kolan, a niżej się rozszerzała.
Pierwsza runda popularności tego stylu pojawiła się aż w 1880 roku..
Sukienka syrenka – idealna dla Ciebie
blog-syrenka-img-6
Czy chcesz indywidualny projekt syrenki? Skontaktuj się ze nami teraz!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.