REZERWACJA WIZYTY
Couture - Ksenia Nauti Wedding fahion brand
14130
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-14130,eltd-core-1.1.1,audrey-ver-1.5,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-right,eltd-header-divided,eltd-sticky-header-on-scroll-down-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-default,eltd-,eltd-fullscreen-search eltd-search-fade,eltd-side-menu-slide-from-right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive

Slide JEDYNA NA ZAWSZE
JEDNA W SWOIM RODZAJU
UNIKALNY PROCES

PROJEKTOWANIE I TWORZENIE

TWOJEJ INDYWIDUALNEJ SUKNI ŚLUBNEJ W WYMOGAMI MODY HAUTE COUTURE

Wcielamy w życie Twoje inspiracje, pomysły i marzenia dotyczące sukni ślubnej

“Suknia couture” to sukienka ślubna zaprojektowana i stworzona dla panny młodej, która ma konkretną suknię w myślach i nie może jej znaleźć nigdzie indziej.

Jeśli to właśnie Ty, zapoznaj się z procesem projektowania i tworzenia swojej wymarzonej sukni poniżej. Możesz zaprojektować i stworzyć własną wymarzoną suknię ślubną couture przy współpracy z projektantką Ksenią Nauti!

Proces tworzenia Twojej indywidualnej sukni ślubnej rozpoczyna się od zaprojektowania wymarzonej sukni ślubnej, a następnie przechodzi do jej dosłownego stworzenia.

ksenianauti.com-couture-img-3

Ksenia Nauti Wedding fashion

PIERWSZA KONSULTACJA

Proces projektowania sukni couture na zamówienie rozpoczyna się od półtoragodzinnej konsultacji jeden na jedno z projektantką Ksenią Nauti.

Najlepszym czasem na złożenie prośby o “pierwszą konsultację” jest 8-12 miesięcy przed datą ślubu. Niemniej jednak, jeśli Twój ślub zbliża się w ciągu sześciu miesięcy, nie martw się. Skontaktuj się z nami tak szybko, jak to możliwe. Pomogliśmy już pannom młodym, które zgłosiły się w ostatniej chwili lub miały krótki okres zaręczyn.

Na konsultację przynieś wszystkie swoje pomysły i inspiracje dotyczące sukni ślubnej couture. Omówisz swoje ulubione sylwetki sukien, style, tkaniny i kolory. W trakcie konsultacji Ksenia pozna Cię, zrozumie Twoją wizję i pomoże Ci zawęzić projekt i styl Twojej wymarzonej sukni.

Realizacje >>

Ksenia Nauti Wedding fashion

PROJEKTOWANIE TWOJEJ WYMARZONEJ SUKNI ŚLUBNEJ

Po pierwszej konsultacji, jeśli zdecydujesz się kontynuować proces projektowania, Ksenia rozpocznie tworzenie projektu Twojej wymarzonej sukni couture.

Ksenia poświęci tydzień do dziesięciu dni na zaprojektowanie i wykonanie szkicu Twojej wymarzonej sukni. Będzie zbierać i przeszukiwać materiały i koronki, spośród których będziesz mogła wybrać.

Na koniec procesu projektowania otrzymasz szkic Twojej wymarzonej sukni z detalami. Opłata za projektowanie zostanie w pełni zastosowana do ostatecznej ceny Twojej sukni na zamówienie.

Proszę o ofertę >>
ksenianauti.com-couture-img-1
ksenianauti.com-couture-img-2

Ksenia Nauti Wedding fashion

TWORZENIE TWOJEJ WYMARZONEJ SUKNI ŚLUBNEJ

Suknia będzie idealnie dopasowana do Twoich wymiarów.
Każdy szew i ścieg jest dokładnie analizowany. Każda część jest dopasowana. Dbamy o najmniejsze detale.

Potrzebujemy od 1 do 3 przymiarek, aby stworzyć Twoją wymarzoną suknię. Czas trwania przymiarki wynosi od 30 minut do jednej godziny.

Zazwyczaj pierwsza przymiarka służy do upewnienia się, że stworzona przez nas konstrukcja idealnie Ci pasuje.

Druga przymiarka to tutaj wszystkie drobne detale Twojej wymarzonej sukni układają się w całość. Wszystkie elementy projektu łączą się w tym punkcie.

Trzecia przymiarka to moment, w którym odbierasz swoją gotową suknię.

Umów się >>

Dbałość o każdy detal Twojej sukni ślubnej marzeń, stworzonej według unikalnego projektu Ksenii Nauti, jakość i ponadczasowość, będą bezprecedensowe.

med couture touch, sezon wiosnalato, kurtka versace puchowa, chanel na sezon, kolorach kontrastowanych najczęściej, przyciągające wzrok nietuzinkowymi, nietuzinkowymi wykończeniami luźne