Ksenia - Ksenia Nauti Wedding fahion brand
13511
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-13511,eltd-core-1.1.1,audrey-ver-1.5,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-right,eltd-header-divided,eltd-sticky-header-on-scroll-down-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-default,eltd-,eltd-fullscreen-search eltd-search-fade,eltd-side-menu-slide-from-right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive

O nas

Marka sukien ślubnych ”Ksenia Nauti”

”Cześć. Mam na imię Ksenia. Jestem projektantką mody ślubnej i mam dla Сiebie historię.

Może wyglądać jak bajka, ale to prawdziwa historia.

Od dziewiątego roku życia szyłam coś dla swoich lalek, uszyłam pierwszą rzecz sobie w wieku 12 lat, ukończyłam college z wyróżnieniem, a potem szyłam i swoim dzieciom.

Kiedy młodsza córka dorosła, postanowiłam zająć się tworzeniem odzieży profesjonalnie.

Mąż wspierał mnie w tym.

Tak narodziła się marka YUME.

Za trzy lata w YUME stworzyliśmy około 500 modeli, zorganizowaliśmy 2 wystawy światowej klasy, zdobyliśmy małą armię fanów.

To było wspaniałe doświadczenie, przeszliśmy przez „ogień, wodę i miedziane rury”.

Od dawna marzyłam, żeby mieszkać dalej na zachód niż tam, gdzie się urodziłam. Nie wiedziałam skąd, ale później okazało się, że to '”zew krwi”.

A w 2018 roku spełniliśmy kolejne swoje marzenie – przeprowadziliśmy się do Polski, i mieszkamy w pięknym Wrocławiu.

 Jestem tu w domu.

Jak większość emigrantów, walczyłam z wieloma codziennymi problemami, był przypadek, nie wiedziałam, co moje dzieci będą jadły na obiad.

Pracowałam około dwóch lat w salonach ślubnych we Wrocławiu.

Dopóki nie powiedziałam sobie: „Dosyć. Chcę robić MOJE sukienki. To moje powołanie, moja pasja, moja miłość”.

I udało mi się.

Wszystko zaczęło się od 4 szkiców opublikowanych na Facebooku.

Obecnie mam własne professional studio projektantka mody w centrum Wrocławia, zespół utalentowanych pracowników. Setki zadowolonych narzeczonych. I mamy plany otworzyć sklep internetowy polskiej projektantki mody.

Nie byłoby to możliwe bez tych wspaniałych ludzi, których spotkałam i zgromadziłam wokół siebie. I tych pierwszych narzeczonych, które dały impuls mojej marce. Zawsze będę pamiętała ten moment w życiu.”

Prezentuję oryginalną markę, która od końca 2020 roku tworzy unikalne, modne i inspirujące suknie ślubne dla przyszłych panien młodych

Misją marki ”Ksenia Nauti Wedding fashion” jest wprowadzanie pozytywnych zmian w życiu ludzi!

Nasze produkty są dostępne w salonie we Wrocławiu, gdzie jest dostępna konsultacja wizerunkowa z projektantką mody, oraz w salonach partnerskich w Warszawie i Gdyni.

Nasi klienci cenią unikalny design i wysoką jakość wykonania, o czym świadczy nagroda „Orły biznesu” dla najlepszego salonu ślubnego we Wrocławiu w 2022 roku według opinii klientów.

Założona przez Polaków, nasza firma zapewnia w Polsce pełną kontrolę nad wszystkimi etapami tworzenia naszych produktów – od projektowania i modelowania do szycia i ozdabiania. A także oferujemy różne opcje zamawiania, w naszej ofercie znajduje się nawet przesyłka kurierska przy zamówieniu.

Nasze projekty są oryginalne i unikalne, a marka zdecydowanie wyróżnia się na rynku.

Nasza półka cenowa mieści się w kategorii średniej/średniej+ i mamy dostęp do najlepszych materiałów na świecie, w tym luksusowych koronek, które dodają naszym produktom niepowtarzalnego szyku.

Dążymy do zaoferowania naszym klientom jeszcze większej liczby opcji wyboru, zachowując naszą firmową i rozpoznawalną estetykę.

Jesteśmy gotowi tworzyć unikalne produkty dla naszych sympatyków i robimy wszystko, aby nasza marka pozostała na szczycie modowych trendów.

Nasz ostateczny cel to tworzenie najlepszych na świecie sukien ślubnych!

Skontaktuj Się Z Nami Teraz!

Wyspa Słodowa 9/13U,

50-266 Wrocław

FACEBOOK

INSTAGRAM