Sukienka za darmo - Suknie ślubne - Designer Ksenia Nauti
3221
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-3221,eltd-core-1.1.1,audrey-ver-1.5,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-yesteryear-style,eltd-fade-push-text-right,eltd-header-divided,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-default,eltd-,eltd-fullscreen-search eltd-search-fade,eltd-side-menu-slide-from-right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive

Sukienka za darmo

zA-DARMO-site
Ksenia’s Nauti Creative Studio

Autorska gra, główna nagroda – suknia ślubna za darmo.

Zdobyć wymarzoną sukienkę za darmo będzie łatwo lub trudno, wybierz sama.
Instagram>> Facebook >>

ZASADY GRY

Wybierz kolor i żeton gracza
Pierwszy warunek

Napisz swój ulubiony kolor i swój znak zodiaku w komentarzu pod postem na Facebooku, albo Instagramie, i to wszystko, jesteś w grze. Po przeczytaniu komentarza Skontaktujemy się, aby poinformować Cię o kolejnych krokach.

Przypomnij sobie tę szkatułkę Jumanji
Drugi warunek

Musisz ją otworzyć. Nie martw się nie czekają na Ciebie hordy ogromnych latających owadów, a ty spokojnie wrócisz do domu, a nie zostaniesz uwięziona w dżungli na wiele lat. Kości i pole określą, jak daleko posuniesz się w grze.

Będzie jedna karta i zadanie
Trzeci warunek

Oraz wystarczająco dużo czasu, aby je rozwiązać. Jeśli znajdziesz właściwą odpowiedź na zagadkę, to trafisz do Finału. W finale na żywo poznamy imię szczęściary, która będzie cieszyć się z eleganckiej sukni ślubnej od Ksenii Nauti całkowicie ZA DARMO.

Kiedy dowiem się o zwycięzcy?

Termin gry od 11.10.2022 do końca zamówień w sezonie 22-23, wstępnie czerwiec 2023, o dokładnej dacie transmisji na żywo poinformujemy z góry

W jaki sposób i kiedy zwycięzca otrzyma sukienkę za darmo?

Zwycięzca otrzyma zwrot PEŁNEJ WARTOŚCI zamówionej sukienki na swoje konto. Nie ograniczam nikogo w wartości zamówienia, może to być sukienka za 3000zł lub $3000. Zwrot zostanie dokonany w 100% wydanej kwoty, w tym wszystkie możliwe dodatki, welon, narzutkę i inne.

Jak mam się upewnić, że to nie oszustwo?
Warunek zwrotu pełnej wartości sukni w przypadku wygrania gry zostanie zawarty w warunkach umowy na wykonanie sukni ślubnej.
Moim celem jest stworzenie atrakcyjności marki „Ksenia Nauti Wedding fashion”, NIE w moim interesie jest oszukiwanie. 100% zadowolonych narzeczonych potwierdza moją pracowitość i uczciwość. Ale poproszę też o ujawnienie Twojego imienia w przypadku zwycięstwa. Taka klauzula również zostanie zawarta w umowie. (Oczywiście możesz zrezygnować z tego warunku, ale wtedy będziesz wykluczona z gry.)
Jakie są szanse na wygranie w grze?
Bardzo duże. Serio. Wyobraź sobie, że jesteś jedną ze stu narzeczonych, nawet jeśli kilkaset, to zdecydowanie większa szansa niż w jakiejkolwiek nawet najpopularniejszej loterii. Zdecydowanie warto spróbować.
Mam już zamówienie na 2023 rok, czy mogę wziąć udział w grze?
Dziękuję, że mi zaufałaś i zamówiłaś, zanim dowiedziałaś się o takiej możliwości. Wspaniała wiadomość dla Ciebie! Ty też możesz wziąć udział, przedstawię Ci grę na przymiarce. Ale zanim to zrobisz, nadal musisz spełnić pierwszy warunek
Czy mogę zaangażować moich przyjaciół lub bliskich?
Oczywiście, że tak! Możesz rozwiązywać zagadkę z nimi razem. Im więcej osób dowie się o tej grze, tym bardziej jest dla mnie przydatne.
Uwielbiam sukienki ``Ksenia Nauti Wedding fashion``, ale nie chcę brać udziału w tej grze, czy mogę odmówić?
Oczywiście, że tak. Nikt nie będzie Cię zmuszał. Po prostu anulujemy Twój udział z gry.
Nie zapomnij zasubskrybować fanpage'u. Jest to warunek obowiązkowy dla wszystkich.
Masz jakieś pytania?

Napisz do nas